Z naszego Facebooka

3 months ago

IP-Serwis

Emocje po turnieju League of Legends opadły więc czas na podziękowania:
Dziękujemy sponsorom IP-Serwis i Fresh Kebab za wsparcie naszego turnieju. Wasze zaangażowanie pozwoliło nam na zachęcenie więcej ludzi do udziału, co przełożyło się na bardziej emocjonalne rozgrywki.

Dziękujemy również p. Jerzemu Witkowskiemu, który jako dyrektor co roku pozwala nam zorganizować turniej u siebie. Sprzęt, który używaliśmy działał bez zarzutu.

Dziękujemy także pomocnikom Kacper Werengowski i Oskar Celebucki, na których mogliśmy polegać gdy sytuacja tego wymagała.

I na koniec dziękujemy Piotr Kozłowski, który był moją prawą ręką. Dzięki tobie to wszystko się trzymało. Byłeś tam specjalistą i robiłeś za dwie osoby. Twoja pomoc w turnieju jest nieoceniona. Tobie dziękujemy w szczególności.
... Zobacz więcejMniej

Zobacz na FB

8 months ago

IP-Serwis

Telekom Electronic Beats
This is why you need a cat!
... Zobacz więcejMniej

Zobacz na FB

8 months ago

IP-Serwis

MEIZU Smartfon PRO7 - 2 wyświetlacze oraz DUAL SIM!
Wspaniały ekran AMOLED w połączeniu z możliwością personalizacji pozwala zarówno na wyświetlanie powiadomień, ale również na podgląd zdjęcia selfie z tylnej kamery! Polecamy! 👇👇
www.alsen.pl/telefony/smartfony/meizu-pro7-4-64-gb-red
... Zobacz więcejMniej

Zobacz na FB

8 months ago

IP-Serwis

📣📣📣 Już są!!! Właśnie pojawiły się najnowsze wersje rozwiązań ESET dla firm 📣📣📣 wśród nich nowa konsola zarządzająca 🎉🎉🎉😀😀😀 ESET Security Management Center i nowość - usługa analizy w chmurze ESET Dynamic Threat Defense - więcej na www.eset.pl/biznes ... Zobacz więcejMniej

Zobacz na FB

1 years ago

IP-Serwis

Intel
Procesory #Intel Core™ i9, z możliwością przetaktowywania, zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Wyzwól swoją kreatywność!

intel.ly/2IWvjrf
... Zobacz więcejMniej

Zobacz na FB